Pakowanie u Klienta

Pakowanie u Klienta

Produkty i usługi

Na czym polega pakowanie u klienta?

W Export Pack specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji opakowań transportowych dostosowanych dokładnie do danego rodzaju załadunku. Każdy element jest precyzyjnie zaplanowany, aby towar był właściwie przygotowany nawet do wielotygodniowego magazynowania oraz podróży różnymi środkami transportu.
Pakowanie u klienta polega na dostarczeniu przez nas komponentów opakowania do wskazanego miejsca i profesjonalnym zapakowaniu załadunku. Realizujemy zlecenie na miejscu, najczęściej bezpośrednio w zakładach produkcyjnych oraz magazynach. Wykorzystujemy profesjonalne rozwiązania, ułatwiające ulokowanie nawet bardzo ciężkich i wielkogabarytowych elementów w skrzyniach. Całość pakujemy z wykorzystaniem stabilizatorów, pasów mocujących, wypełniaczy i innych elementów zabezpieczających. Nie zapominamy o ochronie antykorozyjnej i właściwym oznakowaniu skrzyń. Cały proces pakowania realizujemy w oparciu o projekt i dokumentację przygotowane konkretnie pod dany załadunek.

Komu rekomendujemy tę usługę?

W szczególności pakowanie u klienta rekomendujemy firmom produkującym maszyny przemysłowe, elementy linii produkcyjnych, silniki, elementy konstrukcyjne, pojazdy i urządzenia, a także wszystko, co związane z przemysłem ciężkim. Z usługi skorzystać może każda firma, która chce ograniczyć koszty związane z transportem produktów do firmy pakującej oraz magazynowaniem.