Magazyn drewna

Produkcja

Posiadamy w swoim magazynie ponad tysiąc metrów sześciennych kantówek, krawędziaków, desek i różnych materiałów drewnopodobnych. Umożliwia nam to obsługę również nagłych zleceń.

W Export Pack szanujemy czas naszych klientów i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Bogate zasoby drewna pozwalają nam na realizację także niestandardowych zleceń wymagających specyficznego opakowania transportowego oraz priorytetu w czasie obsługi. Dzięki zasobom magazynowym nie jesteśmy uzależnieni od dostawców drewna i możemy od razu przystąpić do działania. W naszym asortymencie znajdują się wyroby tartaczne przygotowane pod kątem konstruowania skrzyń i opakowań transportowych.

Drewno przeznaczone do produkcji opakowań transportowych jest suszone i specjalnie zabezpieczane przez szkodnikami oraz wilgocią i wpływem czynników zewnętrznych. Tylko wytrzymałe i odpowiednio przygotowane drewno pozwoli na tworzenie skrzyń i palet transportowych, które skutecznie zabezpieczą towar podczas długotrwałej i wymagającej podróży oraz magazynowania.