Exportverpackung Sehnde GmbH – opakowania eksportowe.
Państwa kompetentny partner w zakresie eksportu.

Oferujemy Państwu nie tylko opakowania. Oferujemy rozwiązania.

Od ponad 150 lat nazwisko Scharnhorst kojarzy się z profesjonalnymi opakowaniami dóbr eksportowych. Od momentu założenia przedsiębiorstwa w 1858 roku zmieniło się wiele: dziś do Państwa dyspozycji stoją dwa przedsiębiorstwa: EXPORTVERPACKUNG Sehnde GmbH, zajmujące się opakowaniami na eksport oraz HOLZVERPACKUNG Hannover GmbH, którego działalność opiera się na opakowaniach z drewna.

Oferujemy rozwiązania

W naszej ofercie znajdą Państwo więcej niż czysta produkcja skrojonych na miarę opakowań: nasze obszerne doświadczenie w zakresie logistyki i transportu umożliwia nam obsługę wszystkich etapów Państwa zleceń importowych i eksportowych.

Mamy potencjał

Nasi wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem zadbają o ekonomiczne zapakowanie Państwa towarów eksportowych. Nasza infrastruktura pozwala nam przemieszczać i pakować nawet najcięższe towary. Magazyny o powierzchni 40 000 m² gwarantują wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie, pakowanie i wysyłkę towaru.

Posiadamy optymalną lokalizację

Siedziba w dolnosaksońskiej miejscowości Sehnde w okolicach Hanoweru gwarantuje nam nieskomplikowane i szybkie połączenie ze wszystkimi północnymi portami. Bliskie położenie lotniska towarowego Hannover Aircargo Center czyni z nas atrakcyjnego partnera w zakresie szybkiej i ekonomicznej realizacji zleceń.

Angażujemy się

Jako rodzinne przedsiębiorstwo z tradycjami traktujemy zadowolenie klientów jako kwestię nadrzędną – a to już od pięciu generacji. Dokładamy wszelkich starań, aby potwierdzić słuszność okazanego nam przez Państwa zaufania. Przekonajcie się Państwo sami.

Firma Exportverpackung zawsze reaguje elastycznie i szybko, również na niecodzienne wyzwania. Zespoły pracujące w naszym przedsiębiorstwie są w pełni zmotywowane i niezawodne, a napotykane trudności rozwiązują bezproblemowo i nie tracąc z oczu obranego celu. Tak powinna wyglądać współpraca między partnerami.

Frank Müller-Nentwig
Senior Manager Logistics
BMA Braunschweigische Maschinenbauanstalt AG

Certyfikat ISO

Od 2006 roku nasza firma posiada certyfikat DIN ISO 9001:2008. Obok nieprzerwanego procesu wprowadzania ulepszeń, gwarantujemy trwały wzrost jakości produkcji naszych wyrobów oraz świadczonych usług.

(niemiecki)

Członkostwo w HPE

Od wielu lat jesteśmy członkiem niemieckiego stowarzyszenia ds. drewnianych materiałów opakowaniowych, palet i opakowań eksportowych (HPE). Związek ten ustanawia standardy w zakresie konstrukcji i zastosowania materiałów opakowaniowych.

Zarejestrowany agent (LBA)

Jako przyszłościowe przedsiębiorstwo posiadamy status „zarejestrowanego agenta” przydzielany przez federalny urząd lotnictwa cywilnego (LBA) i mamy tym samym prawo oferować naszym klientom wyjątkowe usługi w zakresie transportu lotniczego.

Nasza broszura wizerunkowa (niemiecki)

Liczby i fakty

  • Siedziba firmy w Sehnde
  • Pracownicy ok. 130
  • Powierzchnia ok. 46.000m²
  • Wózki widłowe o udźwigu do 18 t
  • Dźwigi halowe oraz zewnętrzne o udźwigu do 40 t (w przypadku cięższych ładunków zastosowanie dźwigu przejezdnego)
  • autostrad Bezpośredni dostęp do autostrad A2 i A7
  • Lotnisko Hannover-Langenhagen
  • Porty szybki dostęp do wszystkich portów na północy

luftbild-2013