Co nas napędza. Podstawy naszego przedsiębiorstwa.

Mamy cel, który napędza nas na co dzień:

rozwój i sukcesy naszych klientów!

Odpowiedzialność

Od ponad 150 lat firma Exportverpackung Sehnde GmbH wraz z przedsiębiorstwem powiązanym są zarządzane przez właściciela. Krótkie drogi decyzyjne i bezpośrednia komunikacja zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrzna tworzą zaufaną i sprzyjającą skuteczności atmosferę w duchu niezawodności i ufundowanej wiedzy. Gwarancja i nieprzerwane podnoszenie jakości to nasza domena.

Innowacje

Firma Exportverpackung Sehnde GmbH wyznacza nowe ścieżki w zakresie wysyłek eksportowych. Połączenie nowych technologii oraz wiedzy i doświadczenia zaczerpywanych z różnych przedsiębiorstw i branży tworzy znaczący potencjał, który pozwala nam na realizację przedsięwzięć naszych klientów.

Rozwiązywanie problemów.

Firma Exportverpackung Sehnde GmbH rozwiązuje problemy w zakresie wysyłek eksportowych. Indywidualne wymogi stawiane opakowaniom, obsłudze klientów i dostawców oraz innowacyjne kompetencje metodologiczne w kwestiach administracyjnych to zadania, które wykonujemy niezawodnie i profesjonalnie. W zakresie analizy procesów wysyłki jesteśmy w ścisłej czołówce, wykazując jednocześnie potencjał rozwoju, który konsekwentnie udowadniamy w praktyce – podczas realizacji zleconych nam projektów. Wiele wziętych przedsiębiorstw od lat korzysta z doświadczenia firmy Exportverpackung Sehnde GmbH.