O firmie.

Export Pack Polska
– partner Exportverpackung Sehnde GmbH i Holzverpackung Hannover GmbH

Export Pack Polska jest komplementarnym partnerem firm Exportverpackung Sehnde GmbH oraz Holzverpackung Hannover GmbH, które od ponad 150 lat zajmują się w Niemczech profesjonalnym pakowaniem towarów.

Zajmujemy się rozwojem indywidualnych koncepcji opakowań dla wymagających towarów eksportowych.

Jako partner projektowy oferujemy Państwu ponadto dużo WIĘCEJ.

Opakowanie drewniane

Naszą domeną jest produkcja skrzyń, drewnianych klatek oraz palet wysyłkowych, zaprojektowanych specjalnie zgodnie z Państwa potrzebami, wykonanych zgodnie ze standardem HPE, wykorzystywanych przy zabezpieczeniach towarów podczas transportu

Zobacz ofertę:
Drewniane opakowania transportowe

 

Pakowanie i transport

Bezpiecznie, niezawodnie i w zgodzie z międzynarodowymi standardami pakujemy  linie przemysłowe, maszyny, konstrukcje stalowe, rozdzielnice oraz wiele innych urządzeń, które wymagają zabezpieczenia na czas transportu zarówno droga morską, lądową jak i lotniczą.
Oferujemy również usługę pakowania transportowego w miejscu wskazanym przez klienta, na przykład bezpośrednio na terenie zakładu produkcyjnego.
Zobacz ofertę:
Pakowanie do transportu morskiego
Pakowanie do transportu lotniczego
Zabezpieczenie i sztauowanie ładunku w transporcie drogowym

Magazynowanie

Nierzadko czynnikiem ograniczającym jest przestrzeń, która może zawężać moce przerobowe w przemyśle maszynowym. Dzięki naszej powierzchni ponad 11 000 m2 oferujemy Państwu możliwość magazynowania Państwa dóbr na naszym terenie do momentu ich wysyłki. Dostarczone przez Państwa linie produkcyjne są wtedy przez nas pakowane i przygotowywane do transportu. Na żądanie zapakowany towar jest wtedy wysyłany bezpośrednio z naszej siedziby.
Zobacz ofertę:
Składownie, sztauowanie i rozładnek kontenerów

Miejsce uznane

Posiadamy status „miejsca uznanego“ dla celów przedstawienia towarów do procedury celnej w tym czasowego składowania.
Posiadamy wagi z legalizacją, umożliwiając określenie zweryfikowanej masy kontenera VGM.