Pakowanie towaru do transportu w skrzynie drewniane i kontenery


W firmie Export Pack Polska oferujemy produkcję profesjonalnych opakowań transportowych oraz kompleksową obsługę wszystkich etapów zleceń importowych i eksportowych dla towarów z różnych branż – maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych, przesyłek wielkogabarytowych i wielu innych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, aby zapewnić naszym klientom najwyższej jakości zabezpieczenie towaru podczas transportu.

Wykonujemy zaprojektowane na miarę drewniane opakowania transportowe i zapewniamy profesjonalne pakowanie do transportu morskiego, lotniczego i lądowego. Zlecenia realizujemy w siedzibie własnej lub z opcją dojazdu do bazy klienta. Jako producent dostarczamy skrzynie drewniane z pełnym pakietem środków zabezpieczających załadunek przed uszkodzeniem i niekorzystnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych (pasy napinające, folie ochronne, wypełniacze amortyzujące, środki pochłaniające wilgoć itp.). Zakres naszych usług obejmuje także magazynowanie, sztauowanie kontenerów, załadunek, rozładunek i zabezpieczanie towarów niebezpiecznych. Zapraszamy do współpracy.

Pakowanie do transportu morskiego

Profesjonalne przygotowanie załadunku do transportu drogą morską obejmuje środki ochrony przed trudnymi warunkami, takimi jak amplitudy temperatur, zasolenie czy wilgoć. Zapewniamy ochronę antykorozyjną na czas 6-36 miesięcy.

Zabezpieczenie i sztauowanie ładunku w transporcie drogowym

Podczas pakowania towarów do transportu lądowego ważne jest odpowiednie zabezpieczenie przed uszkodzeniem mechanicznym, jak też przed bezwładnym przemieszczaniem załadunku w kontenerze w czasie jazdy.
Sichere Luftfracht

Transport lotniczy – pakowanie do transportu lotniczego

Zapewniamy kompleksowe przygotowanie towarów do wysyłki drogą lotniczą, zgodne z normami i przepisami IATA (International Air Transport Association) i innymi regulacjami narzucanymi przez przewoźników powietrznych.

Drewniane skrzynie i opakowania transportowe

Skrzynie drewniane projektujemy indywidualnie z wykorzystaniem technologii CAD, co pozwala nam już na etapie projektu przetestować funkcjonalność i wytrzymałość opakowania transportowego dla danego towaru.

Profesjonalne pakowanie

Oferujemy profesjonalne przygotowanie i pakowanie towaru do transportu. Zabezpieczamy m.in. maszyny, linie przemysłowe, konstrukcje stalowe i inne urządzenia, wymagające nienagannej ochrony przed uszkodzeniem.

Pakowanie u Klienta

Na życzenie klienta wykonujemy usługę pakowania transportowego z dojazdem bezpośrednio do siedziby firmy, zakładu produkcyjnego lub innego wskazanego miejsca. Dla wielu klientów to optymalizacja czasu oraz kosztów.

Magazynowanie

Świadcząc usługę magazynowania dajemy naszym klientom możliwość przechowania zapakowanego towaru w naszej siedzibie, do momentu jego wysyłki. Brak przestrzeni nie musi już ograniczać mocy przerobowych Państwa firmy.

Składowanie, sztauowanie, rozładunek kontenerów

Zapraszamy do współpracy firmy wysyłające towary w kontenerach. Oferujemy składowanie, sztauowanie i rozładunek kontenerów, u nas lub w siedzibie klienta. Posiadamy infrastrukturę przystosowaną nawet do bardzo ciężkich ładunków.

Profesjonalny personel

Nasz doświadczony i przeszkolony personel pomoże Państwu we wszelkich zagadnieniach związanych z prawidłowym pakowaniem i zabezpieczaniem towaru na czas dalekiego transportu. Zapraszamy do kontaktu.

Usługi spedycyjne

Zajmujemy się kompleksową organizacją każdego rodzaju transportu: lądowego, lotniczego oraz morskiego. Nasze usługi spedycyjne to gwarancja przygotowania towaru i nadzoru nad jego dostarczeniem do miejsca docelowego.

Przewóz towarów niebezpiecznych

Przyjmujemy zlecenia dotyczące wysyłki towarów wysokiego ryzyka. Zapewniamy fachową obsługę w zakresie sporządzania dokumentacji i odpowiednie przygotowanie substancji niebezpiecznych do transportu.

Zarządzanie projektami

Złożone projekty wymagają profesjonalnego wsparcia. Jako partner systemowy przejmujemy na siebie obowiązki związane z koordynowaniem kolejnych dostaw. Możemy gromadzić, pakować i wysyłać towary nawet w wielu partiach.

Obróbka drewna / IPPC

Dysponujemy własną suszarnią umożliwiającą obróbkę drewna opakowaniowego zgodnie z wymaganiami fitosanitarnymi Unii Europejskiej. Drewno suszone posiada wilgotność nie większą niż 20% i jest wolne od szkodników.

Magazyn drewna

Rozbudowane zaplecze komponentów do produkcji opakowań drewnianych pozwala nam na bieżąco reagować na potrzeby naszych klientów. Dzięki dobrze zaopatrzonemu magazynowi, jesteśmy w stanie realizować również nagłe zlecenia.

Lokalizacja komunikacyjna

Korzystna lokalizacja komunikacyjna pozwala nam obsługiwać zlecenia od klientów z całego kraju. Nasza siedziba mieści się w bliskiej odległości od lotniska Katowice-Pyrzowice, portu w Gliwicach oraz DK 88.

Moce przerobowe

Nasza infrastruktura pozwala nam na sprawny przeładunek oraz precyzyjne określanie ciężaru ładunku na każdym etapie pakowania. Dysponujemy niezawodnym sprzętem i gronem doskonale przeszkolonych fachowców.

Teren firmy

Powierzchnia licząca ponad 11 tysięcy metrów kwadratowych pozwala nam na sprawną obsługę klientów w zakresie pakowania, magazynowania i przeładunku towarów oraz produkcji materiałów opakowaniowych.

Drewniane opakowania transportowe

Działamy jako producent drewnianych opakowań transportowych – ażurowych, ze sklejki lub płyt OSB. Każdorazowo wykonujemy skrzynie zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych klientów i pakowanych towarów.